چگونه ما متفاوت هستیم

کیمیا چسب فعالیت خود را در ایران با توزیع چسب آغاز نمود، این شرکت ارائه کننده چسب های صنعتی از جمله چسب های هاتملت (چسب حرارتی) در ایران می باشد.

کیفیت بالا در سطح جهانی

تمام محصولات ما منطبق با قوانین استاندارد اروپا و حافظ محیط زیست بوده و باتوجه به فرمولاسیون برتر چسب های شرکت لئونبرگر بیشترین بهره وری و بهترین عملکرد مصرف را به خط تولید شما مشتری محترم خواهد داد.

تحقق رویا

شایستگی های محوری کیمیا چسب در زنجیره تامین انواع چسب، توزیع سریع، کیفیت بالا در سطح جهانی و قیمت مناسب و رسیدن به جایگاه ویژه و رهبری بازار در این صنعت با تمرکز بر ایجاد رابطه دو سویه و مبتنی بر انتفاع ظرفیتی با مشتریان معتبر صنایع و حذف هزینه های زائد است.

تامین انواع چسب

امروزه کیمیا چسب تمرکز توزیع محصولات خود را روی چسب های بسته بندی، لیبل، تتراپک، چاپ و نشر، سلولزی و بهداشتی، خودرو، لمینیت و دیگر مصارف صنعتی بالغ بر یک دهه است که قرار داده است.

کمپانی Leuenberger + C

شهرتی سزاوار محصولات با کیفیت

کمپانی Leuenberger + C در سال ۱۹۳۱ تاسیس شد و از آن تاریخ چسب، برای طیف وسیعی از صنایع توسعه یافته چسب صنعتی تولید می نماید، و پیوسته رشد و شهرت روزافزونی داشته شهرتی که سزاوار محصولات با کیفیت آن می باشد

Leuenberger + C در در قلب منطقه صنعتی میلان، شمال ایتالیا واقع شده است و شعبه های تجاری و شبکه نمایندگان را در همه کشورهای اصلی در هر قاره ایجاد کرده است.

امروزه  Leuenberger + C محصولات خود را بر روی چسب برای بسته بندی، لیبل ها، برچسب زدن درصنعت های مختلف مانند بسته بندی دخانیات، صنعت سلولزی بهداشتی… متمرکز می کند.

انواع محصولات کیمیا چسب در صنعت تولید چسب

صنعت بسته بندی کارتن

تولید انواع چسب های مرغوب و بسیار قوی برای چسباندن جعبه های کارتنی و مقوایی مستحکم

صنعت لیبل

چسباندن برچسب های کاغذی بر روی بطری های شیشه ای ،PP, PE, PVC,PET و بر روی قوطی ها.
دارای تاییدیه FDA آمریکا برای بسته بندی مواد غذایی

صنعت تتراپک

چسباندن انواع ``درب های تتراپک``با عملکرد بسیار خوب و میزان مصرف کم چسب، جهت چسباندن جعبه ها، سینی هاي کارتنی و کارتن هاي بسته بندي و طیف وسیعی از کاغذ و مقوا ها

گالری محصولات کیمیا چسب

تحولی بزرگ در صنعت چسب ایران

مقالات مرتبط

کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تخصصی کیمیا چسب و مقالات مرتبط با صنعت چسب

10
جوایز و لوح تقدیر
15
سابقه فعالیت
1003
نیروی انسانی
2164
سفارش محصولات بسته بندی کارتن